Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de birou Servetele pentru curatare generala Spray pentru curatare ecran

Număr anunț
DA20966412
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,27 RON
Valoare atribuită
599,27 RON
Data publicării
03.08.2018 13:14
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,27 RON

din 599,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.