Ofertă acceptată Cumpărare directă

bauturi Bistro Carp

Număr anunț
DA20968793
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
Furnizor / câștigător
B & B SRL (CUI RO3283858)
Cod CPV
15961100-3 · Bere blonda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845,52 RON
Valoare atribuită
1.845,52 RON
Data publicării
06.08.2018 08:50
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845,52 RON

din 1.845,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.