Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Vouchere de vacanta / Tichete de vacanta

Număr anunț
DA20955993
Autoritate contractantă
COMUNA RISCA (PRIMARIA COMUNEI RISCA) (CUI 4674781)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.650 RON
Valoare atribuită
0,01 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
02.08.2018 11:05
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 24.650 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 24.649,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.