Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE SI OBIECTE UZ GOSPODARESC

Număr anunț
DA20964526
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,35 RON
Valoare atribuită
785,35 RON
Data publicării
03.08.2018 11:32
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,35 RON

din 785,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.