Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet scenotehnica

Număr anunț
DA20967460
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
WATTECH PRODUCTION SRL (CUI 30435058)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
03.08.2018 14:41
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.