Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare proiectare pentru 7 drumuri vicinale din orasul Cimpeni

Număr anunț
DA20740099
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
BOGDAN ADRIAN MIRON "PROIECTARE" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27637537)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
29.06.2018 09:38
Termen limită
06.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.