Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXALIPLATINUM 50MG/ Oxaliplatin Accord 5 mg / ml x 1 flac. x 10 ml conc. pt. sol. perf.
- Număr anunț
- DA20934373
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.630 RON
- Valoare atribuită
- 9.630 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:39
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.630 RON
din 9.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro