Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat

APA OXIGENATA 3%, Fl * 200ml - LIVRARE 24 H

Număr anunț
DA20968451
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,80 RON
Valoare atribuită
202,80 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
06.08.2018 08:02
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,80 RON

din 226,80 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.