Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA CONVECTOR

Număr anunț
DA20969599
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Zagar (CUI 29029145)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,51 RON
Valoare atribuită
1.428,51 RON
Data publicării
06.08.2018 09:48
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,51 RON

din 1.428,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.