Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca 1882472

Număr anunț
DA20969491
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.885,60 RON
Valoare atribuită
3.885,60 RON
Data publicării
06.08.2018 09:41
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.885,60 RON

din 3.885,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.