Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de echipament de masurat, de control, de testare si de navigare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Operatiuni de instalare/dezinstalare echipament GPS
- Număr anunț
- DA20968900
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
- Cod CPV
- 51200000-4 · Servicii de instalare de echipament de masurat, de control, de testare si de navigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,04 RON
- Valoare atribuită
- 333,04 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 09:00
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333,04 RON
din 333,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro