Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aleze de transfer superabsorbante, 210 x 80, rezistenta pentru pacient de 150 Kg

Număr anunț
DA20970141
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
06.08.2018 10:19
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.