Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet ing sef/49984/08.06.2018
- Număr anunț
- DA20768211
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 08:29
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.170 RON
din 1.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro