Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE STRAZI COMUNALE LOT III, IN COMUNA CUZDRIOARA, JUDETUL CLUJ

Număr anunț
DA20968698
Autoritate contractantă
COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.123,73 RON
Valoare atribuită
329.123,73 RON
Data publicării
06.08.2018 08:39
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329.123,73 RON

din 329.123,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.