Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COADA GREBLA/MATURA INDUSTRIALA 1400MM
- Număr anunț
- DA20968693
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44514100-7 · Manere de unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,20 RON
- Valoare atribuită
- 297,20 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 08:39
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,20 RON
din 297,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro