Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator
- Număr anunț
- DA20966569
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- DARIA T CONSULTING SRL (CUI 23993442)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856,08 RON
- Valoare atribuită
- 856,08 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 13:23
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
856,08 RON
din 856,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro