Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFUZ DE CIUR NATURAL
- Număr anunț
- DA20966008
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- CVANA SERV-TRANSPORT S.R.L. (CUI 39602052)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 12:51
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.600 RON
din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro