Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac vacutainer steril 21 G ( 0,8 x 38 mm ) - cu amboul de culoare verde
- Număr anunț
- DA20965766
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,50 RON
- Valoare atribuită
- 138,50 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 12:36
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138,50 RON
din 138,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro