Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampi fluorescente 2x36W IP65 echipate cu tuburi fluorescente - ADV1025601,Prize duble PT,Buton coma

Număr anunț
DA20953501
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.979,55 RON
Valoare atribuită
1.979,55 RON
Data publicării
02.08.2018 08:44
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979,55 RON

din 1.979,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.