Atribuită Cumpărare directă

TAMPOANE ABSORBANTE CU ARIPIOARE 4mm BELLA HERBS A'12 - CSS PERISORU

Număr anunț
DA36480369
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
116,64 RON
Data publicării
10.09.2024 14:32
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,64 RON