Ofertă refuzată Cumpărare directă

aparate de iluminat fixabile pe tavan

Număr anunț
DA20941674
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU (CUI 4233998)
Furnizor / câștigător
MV CONCRET CONSTRUCT SRL (CUI 15374984)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare finală
11.000 RON
Data publicării
31.07.2018 13:09
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.