Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conducta FLOWTITE pentru canalizare gravitationala DN800 PN1 SN10000 L=6ml - 5768/09.07.2018
- Număr anunț
- DA20966332
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 44165200-6 · Conducte ascendente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.299,44 RON
- Valoare atribuită
- 17.299,44 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 13:09
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.299,44 RON
din 17.299,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro