Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lordestin 0.5 mg / ml sol. orala x 120 ml (DESLORATADINUM)
- Număr anunț
- DA20761583
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,20 RON
- Valoare atribuită
- 157,20 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:28
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,20 RON
din 157,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro