Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 44,0% sub estimat
Achizitionare recipiente de colectare a deseurilor
- Număr anunț
- DA20973447
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 352,50 RON 44,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 13:26
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,50 RON
din 630 RON estimat
44,0%
Adjudecat la 56,0% din estimat · economie 277,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.