Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bioinsecticid - OXYPY
- Număr anunț
- DA20761329
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:17
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro