Ofertă acceptată Cumpărare directă

sapun lichid teo

Număr anunț
DA20970920
Autoritate contractantă
Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,08 RON
Valoare atribuită
19,08 RON
Data publicării
06.08.2018 11:00
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,08 RON

din 19,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.