Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta, conform SR EN ISO 9001:2015

Număr anunț
DA20966313
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Suceava (CUI 17352702)
Furnizor / câștigător
ASC CONSULTING 2013 SRL (CUI 31556570)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
03.08.2018 13:08
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.