Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mesh
- Număr anunț
- DA20973273
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA IMPACT SRL (CUI RO14114463)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 13:16
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro