Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrare de montare aer conditonat traseu scurt pana in 3 m

Număr anunț
DA20972963
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
MEDIKON EXPERT SRL (CUI RO18491717)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904 RON
Valoare atribuită
904 RON
Data publicării
06.08.2018 12:56
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904 RON

din 904 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.