Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENTILATOARE DE TERAPIE INTENSIVA– SECTIA ATI

Număr anunț
DA20972596
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
42522000-1 · Alte ventilatoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.940 RON
Valoare atribuită
62.940 RON
Data publicării
06.08.2018 12:34
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.940 RON

din 62.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.