Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa de vid Rothenberger ROAIRVAC 1.5 CFM 42 l/min

Număr anunț
DA20972382
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
Cod CPV
42122450-9 · Pompe de vid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,24 RON
Valoare atribuită
1.088,24 RON
Data publicării
06.08.2018 12:22
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,24 RON

din 1.088,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.