Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii elaborare documentatie DTAC CENTRU FFS
- Număr anunț
- DA20972169
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- ARHIMAGE SRL (CUI RO17863421)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.800 RON
- Valoare atribuită
- 80.800 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:09
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.800 RON
din 80.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro