Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
achizitie cos gunoi birou
- Număr anunț
- DA20968053
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,10 RON
- Valoare atribuită
- 136,80 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 17:11
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,80 RON
din 137,10 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.