Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare

Număr anunț
DA20771871
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR BUZAU (CUI 4299712)
Furnizor / câștigător
LIA P. MARIN "PENSIUNEA LIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25275813)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
04.07.2018 11:25
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.