Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope KUMHO KH27 185 R15 65 88H Dacia Logan

Număr anunț
DA20771259
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir (CUI 15648249)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345 RON
Valoare atribuită
345 RON
Data publicării
04.07.2018 10:58
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345 RON

din 345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.