Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de informare si publicitate Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte FE74
- Număr anunț
- DA20767523
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950 RON
- Valoare atribuită
- 2.950 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 16:37
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.950 RON
din 2.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro