Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acetilena 1.8

Număr anunț
DA20968354
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare finală
1.104 RON
Data publicării
06.08.2018 07:14
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.