Ofertă refuzată Cumpărare directă

stâlpi de delimitare - ghidare cu bandă retractabilă - 6 buc.

Număr anunț
DA20756267
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
34942100-3 · Stalpi indicatori (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare finală
1.440 RON
Data publicării
02.07.2018 15:27
Data finalizării
04.07.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.