Ofertă refuzată Cumpărare directă

VAR HIDRATAT

Număr anunț
DA20949111
Autoritate contractantă
Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
Furnizor / câștigător
HELLEN WEAR SRL (CUI RO15319360)
Cod CPV
24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,48 RON
Valoare finală
60,48 RON
Data publicării
01.08.2018 12:25
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.