Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VAR LAVABIL PENTRU INTERIOR KOBER WEISS
- Număr anunț
- DA20948980
- Autoritate contractantă
- Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
- Furnizor / câștigător
- HELLEN WEAR SRL (CUI RO15319360)
- Cod CPV
- 44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,13 RON
- Valoare finală
- 647,13 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:17
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.