Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica pentru obiectivul: "Extindere sistem de canalizare, oras Tg. Neamt"
- Număr anunț
- DA20769129
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- CHIRAP I. NECULAI PFA (CUI 25253181)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 09:25
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro