Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru sisteme de supraveghere

Număr anunț
DA20769040
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230 RON
Valoare atribuită
2.230 RON
Data publicării
04.07.2018 09:20
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230 RON

din 2.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.