Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fise de aptitudini, fise SSM si fise ISU

Număr anunț
DA20762880
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HUNEDOARA (CUI 9819433)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
03.07.2018 12:25
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.