Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect consumabile pentru MOTOCOASA

Număr anunț
DA20974057
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC COMUNA PERIAM (CUI 4605668)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,81 RON
Valoare atribuită
500,81 RON
Data publicării
06.08.2018 14:05
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 22:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,81 RON

din 500,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.