Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie protectie documente A4 , 100 coli/top - Noki

Număr anunț
DA20973869
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,90 RON
Valoare atribuită
4,90 RON
Data publicării
06.08.2018 13:53
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,90 RON

din 4,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.