Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE PAVILION C

Număr anunț
DA20973545
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
PSM ENERGO CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 17382274)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.889,19 RON
Valoare atribuită
4.889,19 RON
Data publicării
06.08.2018 13:33
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.889,19 RON

din 4.889,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.