Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile de tip IT pentru comuna Ciumani

Număr anunț
DA20973194
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI RO15011164)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,87 RON
Valoare atribuită
805,87 RON
Data publicării
06.08.2018 13:10
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,87 RON

din 805,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.