Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tehnologia informatiei

Număr anunț
DA20752069
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
NOVAC REMUS GHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37042242)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.680 RON
Valoare atribuită
3.680 RON
Data publicării
02.07.2018 12:21
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.680 RON

din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.