Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de defrisare

Număr anunț
DA20971970
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE A FONDULUI LOCATIV SI A CIMITIRELOR (CUI RO13035159)
Furnizor / câștigător
BĂLAN SILVIU-MĂDĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35712699)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
06.08.2018 11:58
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.