Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER COND. GREE LOMO 12000 BTU INV.

Număr anunț
DA20774874
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI RO10330448)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
04.07.2018 13:44
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.